Lösemi Aşısı?

Merzela

Merhabalar kedim 4 aylık ve veterinerimiz lösemi aşısı zamanı geldiğini söylüyor. Biraz araştırdığımda ağır bir aşıymış biraz yaşı büşüyüncr vurdurmamız yazıyor bazıları gerekli olmadığını söylemiş. Emin olamadım vurdurmalı mıyım? Biraz daha bekleyeyim mi?

1 CEVAP

sforselin

Kedim 3 aylık ve 21 gün arayla iki lösemi aşısını da oldu. Ufak halsizlikler ve iştahsızlıklar dahil herhangi bir problem yaşamadık. Lösemi şüpheniz varsa hekiminiz test önerebilir. Tavsiyelerini dinleme ve ona göre hareket etme taraftarıyım. Tabii güvendiğiniz bir hekimse. Aksi takdirde birkaç farklı hekimden görüş alabilirsiniz.