Mantar Mı Dermatit Mi ?

dishekimi

Merhaba, meyvis 7 haftalık british. Karma aşısı, iç parazit ve dış paraziti yapıldı. Sahiplendiğimden beri kulaklarında bazı oluşumlar var. İki farklı veterinere götürdüm fakat emin olamadılar. Mama alerjisi olabilir dedikleri için bugün mamasını değiştirdim. Kaşıntısı hiç yok, sistemik durumu iyi. Mantar olabilir mi ? Annem kanser hastası, eğer mantarsa bize veya anneme geçişi söz konusu olabilir mi ? Çok teşekkürler şimdiden ????????

1 CEVAP

dilaradd

Mantar herkese bulaşabilen bir şey bu yüzden mantarsa sizlere geçme ihtimali baya yüksek ama insanlarda mantar o kadar da kötü bir hastalık değil krem verir doktor o geçirir kolayca merak etmeyin