Yatağıma Çiş Yapmış!

Gokgokgok

Bugün fark ettim kedim yatağıma çişini yapmış, nasıl engelleyebilirim kakasını tuvalete yapıyor çişinide tuvalete yaptığını gördüm

4 CEVAP

yusufsaygin2

Arada böyle kaçırmalar olabiliyor. Gözlemlemeye devam edin.

crenxx

Acaba bir sağlık problemi olabilir mi? Bence de biraz gözlememelisiniz. Bir daha olursa veterinere danışın. Belki yavru olduğu için tutamamıştır.

rjn-90

yavruysa alışma donemindedir.gençse sorunu vardır.bel ki bir kereliktir.boyle yapmaya devam ederse veterinere danış.

betultekin02

Size rahatsız olduğu bi şeyi belli etmeye çalışıyor olabilir. Kumunu o zaman temiz görmeyip oraya yapmış da olabilir. Gözlemleyin bi de yanlış yaptığınız bir şey olabilir mi iyice düşünün