Kulağını Kanatıyor

hilayza

Kedim çok kaşınıyor kulağını yara yaptı sürekli kanatıyor geçenlerde pire gördüm bu hafta veterinere götüremem o zamana kadar evde ne yapabilirim?Q

3 CEVAP

Xsevvaloztrk

Pire yüzünden bu kadar kanatıcak kadar kaşınmaz bence benim kedim de pire vardı ama bu kadar olmadı, acaba başka sorunumu var kulak uyuzu diye bi şey duymuştum o da olabilir.

Gelyahron

Kanatmis orasını , kantoron yağı sürebilirsiniz varsa, batikon

dilaradd

Kulak uyuzu olmuş da olabilir pire sadece kulağını kaşıntı yapmaz her yerini kaşıyorsa pire olması daha yüksek bir ihtimal ama sadece kulaksa kulak uyuzu olma ihtimali daha yüksek