Kedi Mamasi Acil!!

berendas

internetten royal canin in yetiskin açık mamasını istemistim ama bana sekli farkli bir mama geldi. Bu mamanın markasını biliyor musunuz?(kedimin tavuğa alerjisi var tavuklu olabilir mamasıda bitti)

4 CEVAP

Anonymus552223

Enjoya benziyo

Anonymus552223

Enjoysa tavuklu

yusufsaygin2

Markayı tam kestiremedim ama lütfen açık mama almayın. Hele ki internetten asla. Ucuz etin yahnisi maalesef yenmez efendim. Kilosu 70-80 TL olan bir mamayı 30-40 TL'ye satmaları ne kadar doğal olabilir?

bbeyzvv

market maması alın mecbur yeni mama alana kadar alerji söz konusuysa kesinlikle bilmediğiniz şeyi vermeyin