Açık Yara

keratacat

gece kedimin boynunda böyle bir şey olmuş. veterinere götürdüm ancak net bir şey demedi sizce ne olmuş olabilir

13 CEVAP

Gelyahron

Kaşınırken yapmış olabilir, daha önce mantar varmiydi o bolgede dikkat ettiniz mi

keratacat

kaşınırken bu derece bir yara açabilir mi? daha önce o bölgesinde bir sorun gözüme batmamıştı

Gelyahron

Belki küçüktü orası dikkat çekmedi kasidikca büyüdü ve kanattı. Batikon vs önerdi mi veteriner?

keratacat

2 adet baticon tarzı bir ilaç verdi tam olarak isimlerine bakmadım işe geldiğim için

Gelyahron

Endişe etmeyin düzelir inşallah

keratacat

sabahtan beri ağlıyorum umarım düzelir ilk kez böyle bir şey geldi başıma 1 aydır bende

gomezariana

baticon

dilaradd

Bizimkinin de ayağında bi yara oluştu ama kanlı değil mantar mi diye düşündük değilmiş kantaron yağı sürmüştük götürmeden yine sürmeye devam etmemizi söyledi sizde kantaron deneyebilirsiniz

Gelyahron

Ağlamayın siz üzüldükçe kediniz de üzülür. Onların hisleri kuvvetlidir. Siz güçlü oldukça o da iyi hissedecektir

rjn-90

bizim karamel gibi olmuş vucuttaki iltihap atılmış bir ıkı haftada düzelir.bu kucuk goz kremleri var ya hani ondanda kulanabilirsiniz antiseptiktir.bu arada kediniz yalama ihtiyacı duyabilir karışmayın yalasın.tukuruklerindeki salgı iyi geliyormuş aynı sorunu bizde yasadık.kucuk bir sey geceçektir uzulmeyın gecmiş olsun

keratacat

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. veterinerin yazdığı ilaçlar Dermasidin ve Povisol.

lanaxgiz

Merhaba kedinizin yarası geçti mi tekrar yara yaptı mı

lanaxgiz

Merhaba kedinizin yarası geçti mi tekrar yara yaptı mı