3 Aylık Kedim Malt Yemiyor

ihsanure78

Yaş olarak malt yemeye uygun mu eğer uygunsa nasıl yedirebilirim iki kokladığım yalamadı bile

6 CEVAP

bbeyzvv

bu kadar erkene gerek yok hele kısa tüylüyse hiç gerek yok hindistan cevizi yağıyla sorun hallolur veya kedi çimiyle ve maltın tadını sevmemiş olabilir

dilaraxx

Daha erken bence şimdi başlamayın.

Sk03

Benim kedim anca 4 aylıktan sonra yedi sorun yapmayin

Ayselgns

Mia 2 aylıktan beri haftada bir maltı deli gibi yerdi son zamanlarda koklayıp gitmeye başladı, yememeye başladı. Elime sıkıyorum yine yemeye başladı bu yolla.Siz de deneyin :)

meltem-

Veterinerimize 2,5 aylık kedim için aynısını sormuştum 3 aydan sonra verebilirsiniz ama şimdi başlasanız da olur demişlerdi.

sforselin

Evet yiyebiliyorlarmış. Elinizdekini patisine sürerek ya da mamasıyla falan verebilirsiniz. Aromalıları falan var maltların onlardan alırsınız en kötü hiç alismazsa