Kedim Mama Yemiyor!!

crenxx

Merhaba dün de bu konu ile alakalı bir soru sormuştum. Bu sabah farklı bir mama koydum. Önce kokladı ve çok az yedi. Ve daha yemiyor. Mama taze daha paketi yeni açtım. Su da fazla içmiyor. Kedim yavru. Kuru mamaya da alışık

6 CEVAP

Gelyahron

Çok ilginç bir kediymis gerçekten, peki koşturup oyun oynayıp mama vermeyi denediniz mi? Hani enerji harcayınca belki acıkır yer ?

dilaraxx

Geçiş süreci var mama değişiminde onu uyguladınız mı, direk yeni mamayı mı koydunuz önüne?

crenxx

Şimdi onu deneyeceğim bakalım yiyecek mi

crenxx

dilaraxx eski mamadan hiç kalmamıştı ki sebebinin bu olduğunu düşünmüyorum

dilaraxx

Ya tamam da yeni mamaya alışması için bitmeden almanız gerekirdi. Hem ayrıca ishal de olabiliyorlar sindirim sorunu yaşayabiliyorlar. Ondan olmasa bile bu şekilde yapılması gerekir.

crenxx

dilaraxx anladım teşekkürler bilgilendirdiğiniz için