Kedimin Patileri Arasındaki Kılları Kesmeli Miyim?

MehmetDMerlin

Kedim 3. Ayına girdi ve patisinin arasından tüyler çıktı bazen aralarında pislik ya da kedi kumu kalıyor kendi temizlemezse mecbur ben siliyorum parmak araları pislikle dolmuştu kendisi de hiç ses etmedi normalde hiç sevmez ıslak mendili .Bu aradaki tüyleri kesersem bu kum ve pislik bulaşma ihtimali azalıcak ama kesmem doğru mu değil mi bilemedim küçük bir makasla uçlarını alıcam sadece

2 CEVAP

Ozge00

Kesebilirsiniz de cok dikkatli olmak lazim zarar verebilirsiniz.

MehmetDMerlin

Bıyık kesimi için kullanılan minik makaslar var baya ince uçlu onları kullanırım diyordum elimden geldikce dikkatli olmaya çalışıcam sağolun :)