Kedim Sinek Yedi

ozlemalice

Kedim sinek yedi. Bir şey olmayacağını daha önce denk geldiğim bir yerde okumuştum ama sorun olur mu? Benim kovalayamadığım dahi sineği 2 aylık bu yavru nasıl yedi şaşkınım. :D

2 CEVAP

Ozge00

Daha az once bende yasadim :D duvara konmus sinek, yetisememis kedim. Kucagima aldim birlikte kovaladik. Daha once de yapmistik, bu sekilde kucaga daha cok alisti.bazen kendi kucagima geliyor miyavliyor hemen kaldiriyorum yukari.

Gelyahron

Birşey olmaz endişe etmeyin. Hatta sineğin peşinden koşarken bıyıklarını titretip garip sesler çıkarıyodur :)