4 Aylik Kedim İcin Takviye Olarak Vitamin Kullanmak İstiyorum? Hangisinden Kullanmaliyim?

tika_waylan

Merhaba,
4 aylik kedim icin vitamin kullanmak istiyorum Gimpet multivitamin mi yoksa Gimpet Baby Paste mi kullanmam gerekir?

5 CEVAP

dollfacepersian

Baby pastle kullanmanız daha iyi olur. Yetişkin olunca multi vitamin e geçersiniz

Ezgisu123

Baby pastle kullanmanız daha iyi olacaktır. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için imuneks şurubunu da kullanabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla bir zararı yok. Zaten ben de kedime aynı şuruptan veriyorum.(0,5cc)

tika_waylan

Imunex kapsul var icindekintozu cikarip mamaya koysam nasil olur? Gimpet kakasini biraz civik yapinca biraktim sanirim icindeki yagdanndolayi ya da az vermek mi gerekiyor 2 gun verdim koridora kakasini yapti ishal gibiydi kestim normale dondu hemen

ozgesahinn

Kapsül olanı yetişkinler için sanırım o yüzden koymayın şurup şeklinde kullanıyorm bende

tika_waylan

Çok tüy dokuyor uzun tüylü olmamasına rağmen. Gimpet multivitmin kullanıyorum ve biokolinpet tablet. Daha 1 hafta olmadı kullanmaya başlayalı. Tableti veterinerden aldım.