Big Cat Kedi Kumu

Sevdaaltuntas

Merhaba arkadaşlar 4 kedim var ve kedilerim için Pelet kum arayışına girdim ve big cat kedi kumunu buldum ve siparişi oluşturdum. Perşembe günü verdiğim siparişim ile ilgili hala bir gelişme yok ve mesaj attığımda ise ismimi sorup görüldü ile karşılaştım :D Daha önce bu siteden alışveriş yapan varmı varsa bilgi verir misiniz sürecinizin nasıl işlediğine dair

4 CEVAP

Gelyahron

Bulunduğunuz şehir uzaksa covid-19 sebebiyle 6-7 gün içinde teslim edilmesi gerekiyor. Ama genel anlamda kargo şirketlerinde yoğunluk var

Sevdaaltuntas

Kocaelinden istanbula gönderimi sağlayacaklardı. En basitinden İzmir’den sipariş verdiğimiz bentoit kumlar 3 gün gibi kısa bir sürede elimize ulaşıyor. Sitelerinde ürünün aşamalarına dair birşey görüntüleyemem ve mesajıma görüldü atmalarından dolayı başka şeyler düşündüm güvenirsizliği gibi vs. Ama şuan tekrardan yazdım cevapladılar bakalım beklemedeyiz

Ayseenur10

Yok merak etmeyin doğru siteden sipariş verdiyseniz güvenilir, bende internetten aldım da uzun sürdü teslimatı. Birde her gün kargo çıkışları olmuyor sanırım o yüzden de bi gecikme söz konusu

Sevdaaltuntas

Kendi orijinal sitesinden siparişimizi vermiştik. Pek bilindik bir site olmadığı için ister istemez aklımda güvenirliği konusunda şüphe oluşmuştu. Cevabınız için çok teşekkürler içim rahatladı şuan :D