Appetite Kitten

anjelik123

çok mu kötü bir mama ? içeriği anca bunu bulabildim.
Yavru kediler için, kalp ve göz sağlığını destekleyen taurin içeren, vitamin ve mineralli, tavuklu yavru kedi maması.
İşlenmiş tavuk proteini (min. % 35), tahıllar, işlenmiş hayvansal protein, tavuk yağı, pirinç, potasyum klorür, ciğer aroması, tuz, taurin, A, D ve E vitaminleri, mineraller, antioksidanlar.
Protein % 35,00, yağ % 14,00, ham kül % 8,00, ham lif % 2,50.

2 CEVAP

Ozge00

Iyi degil. Trendline,apettite. Ikisi de ayni. Kedinin kopegin cogu ihtiyacini karsilamaz.sokaktaki hayvanlar ac kalmasin diye veriliyor Genellikle bu mamalar. O da ucuz oldugundan

anjelik123

köpeğime mystic deneyeceğim umarım yer. yetişkin kedilerimede mystic alıcam deneme amaçlı ama yavruma kararsız kaldım sanırım ona proplandan devam etmem iyi olucak