Tasma Onerisi Olan Var Mı

rjn-90

karamel bir ev kuzusudur.dışarıya alışması için tasma bakıyordum bu gezdirme tasmaları var ama 120 cm dir.1 bucuk senedir dışarı çıkmıyor malum yazdayız parkta felan gezdirmek istiyoruz.en son ocak ayında parka goturmustuk çantasından çıktıgı gibi 10 metrelik bir çam agacına çıkmıştı itfaiye parka girmekte zorlandıgı için 1 gece o sogukta kalmıştı.belediye polıs valilik hepsini ayaga kaldırmıştım uzuntuden.şimdide korkuyorum gerçi ama kacarı yok tek derdim onu gezdirmek şehirle tanıştırmaktır.bildiginiz 5 metrelik uzayan tasmalar var mı her baktıgım tasma cok kısa

1 CEVAP

Kuzucansu44

Ben tasma kayışı olarak flexi markasını kullanıyorum. 3-5 ve 8 metre olanları var. Kediler için 3 m olanını kullanıyorum, tavsiye ederim