Öksürük Mü ?

Sedayksl

Merhabalar kedim koşturduktan sonra ağzı açık nefes alıyordu sıcaklardan diye düşünüp normal diyordum ama bugün yine koşturduktan sonra ağzı açık şekilde nefes alıp hemde hıçkırık yada nefes alamıyor gibiydi öksürük gibi de ama tam emin değilim ilk kedim ve deneyimim yok öksürüğü nasıl oluyor , kısa süreli böyle bir şey oldu ve geçti bir sıkıntısı yok şimdilik ama neyi olabilir ? Öksürükse de neden olur

3 CEVAP

Ozge00

Veterinere danisin. Yorulduktan sonra bu sicaklarda agzi acik nefes alma normal sayilir ama oksurugu bilemedim.aksatmayin Bence gidin

Sedayksl

Öksürüktende emin olamadım nefes almakta zorlanıyor gibiydi , sağolun

Ozge00

Internette videolar var bakin bir.