Kedi Dışarı Çıkarma

lilaaaasu

Merhabalar kedim lila şuan 4.5 aylık ve dışarıyı izlemeyi çok seviyor,merak ediyor.Onu artık dışarıda tasmasıyla gezdirmek istiyorum siz kedinizi ilk kaç aylıkken dışarı çıkarmaya başladınız ve ben şuan kedimi dışarı çıkarsam bir sorun olur mu

5 CEVAP

Ozge00

Ben cikarmiyorum, kedi alisik degilse onermiyorum da

Yzymr

Aşıları tamamlanmadan kesinlikle çıkarmayın. Parazit, hastalık falan kapabilir sokaktan ve diğer hayvanlardan.

Ayselgns

5 sene olacak neredeyse beraberiz gezmeye çıkarmadım. Düşünmüyorum.

Nukte

Kedi tasmasından sürekli kaçıp durabilir, korkabilir. Başlarda benimki çok ürkmüştü yürümemişti tasmayı çıkarmıştı tasmayı çıkarıp saldım ben de. Şu an gezip gezip eve geri geliyor apartmana giriyor.

lilaaaasu

Teşekkür ederim arkadaşlar