Kısırlaştırma Operasyonu Sonrası Akciğerinde Sıvı Birikmesi

Emre_35

İyi günler kızım 08/07/2020 tarihinde kısırlaştırma operasyonu geçirdi operasyondan 4 gece nefes alıp verişinde gariplik başladı tıkanma gibi karnı kalp atışı gibi kasılmaya başladı ertesi gün veterinere götürüp orda kalmasını istedim gözetim altında kalmasını ilk kan tahlili oldu bişeyi yok dendi iyi dendi akşam nefesi devam edince ultrason la ciğerlerine bakıp sıvı birikmiş olduğunu söyledi ve ödem söktürücü tedavısıne başlandı 2. Gün büyük ölçüde düzeldi

Benim sorun bu durumu yaşayan var mı ne yapmamız gerekiyor toparlarmı korkmamız gereken bi durum var mı

5 CEVAP

Ozge00

Sanirim korkarak dedigim basiniza gelmis. Cok gecmis olsun. Umarim iyilesir. Vet bize oyle bir durumda getirin hemen demisti o yuzden iyiki goturmussunuz. Erken mudahele iyidir.

Ozge00

Yani halledilebilecek bir durummus endiselenmeyin. Tez zamnda kavusur insallah sagligina

Emre_35

Çok teşekkür ederim ☺️

Ozge00

Baska veterinere gosterdiniz mi? Ben kortizonlu igneden oldugunu dusunmeye basladim

Ozge00

Pardon diger arkadasla karistirmisim