2 Gun Suren Kizginlik?

Ozge00

Kizginlik 2 veya 3 gun surebilir mi? Bugun hic belirti yok. Bazi kediler agir bazilari ise daha hafif geciriyormus galiba. Veteriner sakinlestiriciye gerek kalmadi o zman dedi. Suan iyi her zman oldugu gibi.

10 CEVAP

Selinbuyukcam

kediden kediye değişkenlik gösteren bir durumdur bu

Melis77

Benim kediminde 2 gün sürdü ama o 2 gün çok şiddetli sürdü.

hayvansever_

Bizimkininde 4 gün falan sürmüştü olabiliyormuş. Biz kızgınlık bitince yaptırdık bir sorun olmadı ama sizin durumunuz biraz farklıymış umarım sorun yaşamazsınız.

Ozge00

Evet 2 gun surdu. 2 gun gecti tekrar basladi. Cok agir gecmiyor neyse ki.hafif bir miyavlama var sadece. Sagolun.

Selinbuyukcam

ne zaman kısırlaştıracaksınız ?

Ozge00

Randevu aldik birkac haftaya. Insallah guzel gecer. Cok endiseliyim :(

Anonymus552223

Bence 1 kac hafta beklemeyin hemen yarin goturun tekrar kizisir

emaarist

Veterinerin dediğine uymakta fayda var

ecekaragozzz

Benim kedimdede üç gün ciddi ciddi belirtisi oldu. Ama veterinerimiz 2 hafta sürdüğünü söyledi kızımda. Bazen belirti gösteremeyebiliyormuş. Kısırlaştırma gibi bir işlem düşüncekseniz 2 hafta garantilemenizi öneririm

Ozge00

Yok zaten yaptıracaktik 1 ay once ama yapılamadı vet hatasi yuzunden narkoz aldi. Baska veterinere gittik. 2. Kez masada kalabilir dendi o yüzden toparlanmasini bekliyorduk simdi de girdi kızgınlığa iste. Bitince götürecektik ama 2 günde bir tekrar oluyor. Baska bir veteriner aradan en az 2-3 ay geçsin dedi ama suanki yapalım dedi bitince. Bilemiyorum bende artik gerçekten. Zayif bir kedi kaldiramaz diye de korkuyorum. Sagolun yorumlarınız icin