Acilll Bakar Mısınızzz

suledoruk

Kedimin az önce oyun oynarken dişi düştü ortadaki üst ve alt dişler dökülüyor biliyorum ama bu köpek dişinin düşmesi normal mi yerine yenisi gelir mi acaba??? ( kedim 4 aylık)

6 CEVAP

bbeyzvv

tebriklerr diş dökümüne başlamış sizinki
hepsi tek tek düşücek ve yenisi gelecek çok hızlı bir şekilde

suledoruk

Yaa çok korktum görünce çok panikledim :( teşekkür ederimm

bbeyzvv

dişleri çok kaşınır ona ısırmalık oyuncaklar alın da kolunuzu deşmesin

Ozge00

Benimki hic dusurmedi ya acaba yuttu mu bilmiyorum

bbeyzvv

Ozge00 çoğu kedide fark edilmez ben sadece 1 tane dişini farkettim ikisinde de çok hızlı oluyor

Nurls

Kaç aylıkken düşürmeye başlıyorlar? Yutarsa sorun olur mu