Kedim Yatagima Cis Yapiyor

Bakiozdemir

Aliskanlik oldu artik hicbir sekilde vazgeciremiyorum hersey tam bitti derken bugun yine isemis durduramiyorum artik cozumu varmi bunun lutfen yardimci olun

11 CEVAP

Ozge00

Kizginlik tam da boyle olur aslinda. Kisirlastirmadan baska cozum yok ne yazik ki.

Ayseenur10

Kısırlaştırma

Linsenpai

Kısırlaştırır, kızgınlığa girdiyse ondan yapıyordur

Nurls

Kısırlaştırma çözüm olabilir

Bakiozdemir

Evet kizginlik da boyle kizginlik olmaz :( 2 ay olucak hersey ayni
Sonra yatagima cis yapmaya basladi yani hicbir sekilde cozum alamadik kedi uzaklastirici sprey aldik olmadi yine 10 dk once gozumun ucuna bakarak cis yapti gitarimin kilifina

Bakiozdemir

:( en kisa surede kisirlastiracagim ozaman
Genelde kizginlik gecince kislastirma oluyormus galiba ondan dolayi 1 2 ay bekledim

Bakiozdemir

Ama koku birakmak icin yapmiyor eminim cunku mukemmel derecede kokmuyor cisi koku olsa cok yogun bi kokusu oluyormus ve deneyimledim evet cok yogun bi kokusu oluyor ama bunu koku birakmak icin yaptigini sanmiyorum

Bunca masrafa girmeyin, içgüdüsel durum, vazgeçirme şansınız yok.
Ondan bu durumu bırakmasını beklemeniz de yersiz biraz.
Kısırlaştırılacak.

elberp

Geçen sene 2 yaşındayken FIV virüsüyle 1 ay süren mücadelesinde yenik düşen oğlumu kısırlaştırmadan önce aynısını yaşamıştık. 3 hafta boyunca yatağına, koltuklara, kendi yataklarımıza, yere, halıya her yere günde 4-5 kere yapardı. Ev kokudan ibaret oldu. Birçok eşya değişti sinen, koku gidericilerle de giderilemeyen bu kokular yüzünden. İlk fırsatta kısırlaştırmıştık. Kısırlaştırıldıktan sonra da bu durum 1 hafta kadar devam etti, bu sefer sadece benim yatağıma yapıyodu. Alışkanlıktan dolayı heralde. Sonra düzeldi.

Bakiozdemir

İnsallah duzellir bizde atmak Bazi esyalarimizi atmak zorunda kaldik :(

Bakiozdemir

Tesekkur ederim