Yavru Kedi Yagmurda Kaldı

Kedii1007

Sokakta besledigim yavru kedilerden biri saganak yagmurda dısarıda kalmıs şoka girmişti hemen sıcak havrulara sarıp kuruladım ancak hayvan sabahtan beri hiç Kalkmıyo,gözünü açmıyo ve zor nefes alıyo( yagmur yiyene kadar gayet saglıklı, sürekli kosturan,yaramaz bi kediydi) veterine götürdüm ancak Kedinin hastalıgı oldugunu o yüzden böyle oldugunu söyledi ve igne yaptı sanırım yaptıgı iğne de vitamin ignesi gibi bir seydi.Hayvan sanki cok su yutmus gibi sürekli o sekilde sesler cıkartıyo. Ne yapacagımı hiç bilmiyorum biri bi fikir verir yardım ederse cook sevinicem

2 CEVAP

Gelyahron

Farklı veterinere götürebilirmisiniz ? Üsütmüş olabilir çünkü

Linsenpai

Başka bi veterinere götürün eğer yavruysa böyle durumlar ölümcül olabiliyor malesef