Çatıya Çıkıyor Kedim

IremYildrm

Arkadaşlar bizim terasın çatısı egimli balkona tırmanıp oraya zıplıyor çatının içinde yan komşunun güvercinleri var dün kaçtı hızlıca koşup çatının içinde güvercinlere saldırıyor çatıya indim aldım zar zor artık balkona kucagımda çıkarıyorum ya çıksın geri gelir diyorlar Allah korusun bi kaysa aşagıda düşer evde sıkılıyor diyorlar dogasından ayırıyorsunuz diyorlar kapının önüne geçip miyavlıyor bi şekilde top felan oynatıyorum dikkati dagılıyor yani evde sıkılma ihtimalleri varmı

2 CEVAP

Linsenpai

Terasa önlem alın. Bi anda ayağı kayar kuş görür atlar çok vicdan azabı çekersiniz. Elalemin dediklerini dinlemeyin sizin çocuğunuzun güvenliği daha önemli.

Gelyahron

Balkon ile teras arasına file çekebilme durumunuz varsa yapın derim bir an önce. Aşağı düşerse iyi hissetmeyeceginiz hadiseler olabilir çünkü