Kedim İlk Defa Bensiz Lavabo Yaptı

Yavru kedim ilk defa ben pamukla ovalamadan üstüme işedi ne yapmalıyım

7 CEVAP

Ozge00

Kac haftalik

Ozge00

Kuma koyun, elinizle on patilerini tutup kumu eseletin. Her yemekten sonra yapin bunu, alisir. Hemen hemen 1 aylik olmus zaten. Benim daha onceki kedilerden biri hemen kendi yapmisti kuma 3 haftalik civariyken birini ben 2 ayliga kadar kendim yaptirdim. Biraz kediye gore de degisiyor. Eger nasil yapildigini anlamadiysaniz youtubeda videolar var bakabilirsini

Bilmiyprum ama tahminen 3

Ozge00

Yavastan kuma alistirmayi deneyin belki yapmaya baslar kendisi.

Ozge00

Yapmazsa da siz devam edin yaptirmaya. Cok sorun oldugunu sanmiyorum. Takip edin ama.

Nasıl alıştırmalıyım Bilmiyprıö işte

Nurls

Kumu eşeletin ona aynı işlemi kumda uygulayın