Acil Bakar Mısınız

Nurls

Bugün farklı bir kuma geçtik. GardenMix kullanıyordum. Pro Line a geçtik. Lokum kuma çişini yapmak yerine gidip yatıyor. Saatlerdir hiç çişini yapmadı. Normalde 1-2 kere yapmış olması gerekiyordu.

9 CEVAP

poncik_1

Bizde aynı sorunla karşılaştık bebek pudralıydı kokusuz kuma geçince sinirlenip kumun üstüne yatıyordu biz eski kumu yeniden alıp karıştırdık ama topaklama miktarı azalıyor karıştırınca ama hiç sıkıntı çıkarmıyor.

Gelyahron

Kokuyu alsın, karıştırmaya başlar o zaman yapar. Bizim de başımıza geldi çünkü

Ozge00

Eski kumundan kalmadi mi hic? Veya diger arkadasin dedigi gibi cisini atmadiysaniz hala kuma geri koyun. Siz goturun kumu eseletin. Kokusu farkliysa oyle yapiyorlar ilk. Bazilari hemen alisiyor ama bazilari inat ediyor.

Nurls

Bir önceki kumu parfümlüydü bu parfümsüz

Ozge00

Parfumsuz daha saglikli iyi yapmissiniz. zamanla alisir merak etmeyin

atils1

Başlar siz yeni kumuna alışmasını sağlayın yeter. Dedikleri gibi çişinden dökebilirsiniz

Nurls

Teşekkürler. Uzun süredir çişini yapmadığı için tedirgin oldum belki zarar verir ona diye şimdi koydum eski idrarından kokladı kokladı girdi çıktı kuma

Gelyahron

Eski idrarindan biraz kuma dökün. Kokusunu alsın. Başka türlü çıkmaz ordan

Nurls

Tekrar çişini yapmaya başlar mı kuma