Sütlaç Yerken Yakaladım

oyagundogd

merhaba,
Annem mutfak tezgahının üstünde sütlaç bırakmış. Az önce mutfağa girdim ve obur kedimi sütlaç yerken yakaladım. Anladığım kadarıyla çok yememiş hemen uzaklaştırdım zaten. Bir zararı dokunur mu? Şeker ve süt kediler için zararlı diye biliyorum ama.

4 CEVAP

Gelyahron

Az yediyse veya bir kereye mahsus yediyse problem olmaz. Kokusu hoşuna gitmiştir. Bizim kedi meyan kökü hoşafı içiyor.

Ozge00

Yok tek seferden sorun olmaz.belki kusabilir ama takip edin. Benimki de ne ara gider yer hic anlamayiz, o yuzden tezgahta pek bir sey birkmamak lazim. Gecen bardak vardi onu dusurmus, sese kalktim vallahi gece. Dikkatli olun aman

Melis77

Zararlı ama sürekli yese zararı çıkar bir yerden. Ama bi kerelikten bir şey olmaz. Yerde bulup yedikleri şeyin zaten haddi hesabı yok :)

oyagundogd

teşekkür ederim. Çok meraklılar , dikkat etmekten başka çare yok