Kedime Macun

MiaaPatiii

Kısır kedime daha yeni ameliyat lı olduğu için macun versem birşey olurmu?

5 CEVAP

Gelyahron

Macunu ne için vereceksiniz?

MiaaPatiii

Çok tüy dokuyo midesi rahatlasın diye

Gelyahron

Burda herkes macun veriyo kedisine kimsede olumsuz bir durum yazmamış, Macun veren arkadaşlar uyumustur şimdi sabah görürler başlığı yazan biri olur daha detaylı.

mds50

Ameliyat sonrası derken üzerinden çok geçmediğini varsayıyorum o yüzden veterinere sormak daha doğru.

Ozge00

Kac gun gecti ameliyattan sonra. Suan kusacagi icin vermenize gerek yok Bence. Sivi seyler verin. Birkac gun sonra baslarsiniz. Ben 4. Gunde falan vermeye basladim cunku tuylerini yalayip durdu surekli ustundeki ilaclari da temizledi hep baya tuy yuttu. Siz de birkac gun sonra verebilirsiniz