Üç Bacaklı Kedi

Aminto

Daha önce bununla ilgili soru sormuştum sokakta kalabilir mi diye şükürler olsun çok güzel bir yuva buldum. Bugün ameliyatı var bir hafta kadar klinikte. Nasıl olacak adete olabilmesi kolay olur mı beslemesi nasıl olacak herşeyi araştırmam öğrenmem lazım bilgisi olan yardım edebilir mi

8 CEVAP

Aminto

Ameliyat başlıcak birazdan dua edin ne olur

yusufsaygin2

Yuva bulmanıza çok sevindim... Ameliyat sonrası halsizlik, iştahsızlık gibi belirtiler görülecektir. Beslenmeyi veteriner hekimi ayarlayacaktır rahat olun. Klinik gözetiminde kalacakmış zaten. Ameliyattan sonra yeni eve alışması ise -kedinin kişiliğine bağlı olarak- en fazla 1 hafta sürer.

Anonymus552223

Cok gecmis olsun

Aminto

Acayip uysal bi çocuk tırmalama huyu yok çok sevecen, kısırlaştırma ameliyatı da oldu aşıları da olacak elimden gelenin en fazlasını yapmak istiyorum yeter ki iyi olsun. ameliyat bi geçsin günlerdir uyku uyuyamadım güzel oğlum benim yaa.

Aminto

Şükürler olsun güzel geçmiş ameliyat kolun tamamı değil patisinin üstünden ampute edilmiş akşamüstü görmeye gideceğim.

Linsenpai

Çok sevindim hem ameliyatının iyi geçmesine hem de yuva bulmasına ❤️❤️❤️

tuanaerol5755

Nasil geçti ameliyat

Aminto

Bekliyorum henüz gelmedi haber