Anne Kedi Yavruları Ne Zaman Unutur

Zkanjasmina

Merhaba, 2 gün önce 2 aylığı biraz geçkin yavruları sahiplendirdim. Ara sıra annelerini emiyorlardı ama bağlı değillerdi. Şimdi annenin memeleri yine süt doldu ve yavruları arıyor. 3 aya yaklaşıyordu artık bırakması gerekmez miydi? Sütler anneye zarar verir mi? Ne yapmalıyım.

3 CEVAP

Anonymus552223

Süt dolmasi cok tehlikeli. Igne vuruyor veteriner inmesi için. Yavrulari tek seferde vermeseydiniz daha iyi olurdu ama sut olayini aksatmayin sertlesiyor yoksa

Anonymus552223

Yavrulari unuyma suresi de kediden kediye degisiyor

Ilayda_Meric

Bahçemde baktığım kedilerden biri 3 aylık. Hâlâ emiyor.