Sjdkxkdl

Gizemeymur

Merhaba ben barınaktan köpek sahiplenmek istiyom barınaktan alcam ama kısır köpeklerin boyu uzamıyo dediler bende vazgeçtim kısır köpeklerin boyu uzarmı

2 CEVAP

Catfhs

Uzasa uzamasa ne farkeder ki siz ona yuva olun sevgi verin yeterli o da size aynısını gösterecektir. Sağlıklı olsun de uzamasin boyu da ne farkeder ki takılmayın böyle şeylere

Ebraerdem

İlk defa duyuyorum böyle bişey zaten bi köpek 6,7 aylıktan küçük kısırlaştırılmaz ve bir bir buçuk yaşına kadar gelişir ve gelişimi durur