Burdan Başka Güvenilir Site

ozleeemklllc

toplu kum alıcam nereyi önerebilirsiniz

9 CEVAP

hayvansever_

Benim alışveriş yapıp memnun kaldığım siteler;
K O L A Y M A M A
P E T İ M C E
P E T B U R A D A
P E T İ H T İ Y A Ç

Bunlar dışında bir çok site var ama alışveriş yapmadığım siteyi önermem.

iidyl

git ti gi di yor, hep si bu ra da veya *** gibi yerlerdeki puanı yüksek satıcılardan alabilirsiniz

illa pet sitesi olmasına gerek yok yani

(sansür geliyor diye ayrı ayrı yazdım)

iidyl

n 1 1 yazıyor sansürde.. onu bile sansürlemeye başlamışlar :/

Sselin1

Mesaj bölümünde de sansür var mi oradan yazalim :)

Yamukparmak

T r e n d y o l da 20 lt si 45 lira gibi bir fiyat. Öneririm bende ordan aldım

hayvansever_

Ben kumu bu sitelerin dışında woow plus tan alıyorum toplu olarak en son 3 kutu 80 tl kampanyasından faydalanmıştım.

Sselin1

Ben m a r k a m a m a dan alıyorum reflex kirmizi kullaniyorum. siz de toz dan kokudan cok rahatsiz oluyorsaniz kesinlikle alin. Cunku ucuz kumlar malesef basarili degil. En uygun dedigim sitede buluyorum. Indirmde 6 lt 22 liraya düşüyor.

ozleeemklllc

var malesefff

ozleeemklllc

hangi marka alıyorsunuz ki