Köpeğim Anestezi Aldı

ssssees

ARKADAŞLAR köpeğim anestezi aldı 3 tane tüylerini kestircektik ve tırnaklarını bir gün geçti bana küsmüş gibi yanıma gelmiyor 2 gün önce deliren köpek havlamıyor bile masanın altından çıkmıyor çıkartamıyorum tuvalet eğitimli olmasına rağmen oraya çişini yapmış yani haraket etmiyor ne yapabilirim lütfen söyleyin dün yarına kadar geçer dediler ama geçmedi. yarın geçer mi sizce? bana bir çok kez küstü köpeğim yine oldu ama anestezi verdikleri için böyle bir şeydeyin lütfen

6 CEVAP

Ozge00

3 kez anestezi niye? Cogu kopek keserken uslu durur, durmasa da 1 anestezi yeter. Ona da gerek yok yani. Tiras zorunlu durumlar harici cok onerilmez. Bence anestezi fazla gelmis, hem de kopeginiz korkmus ve psikolojik olarak cok etkilenmis.

Ozge00

Hic hareket etmiyor mu peki sadece duruyor mu oylece ?

Ozge00

Yazik olmus. Bence de bir daha yaptirmayin. Tuylerini guzelce tarayin uzayinca. Hem karismaz hem duzgun durur. Gunlerce surebilir bu durum, kopeklerin tuhaf bir hafizasi var sanirim yapilan seyleri unutmuyorlar kolay kolay.size olan guveni kirilmis. Yerime getirmek zman alsa da sabirla ilgilenin onla sevin. Kizip bagirmayin sert tavir sergilemeyin. Yuz ifadeniz hep sevecen olsun. Sakin bir ses tonuyla onum hizasima egilerek konusun. Duzelir insallah

ssssees

bir taneyle uyumadı direndi çok haklısın bidaha kestirmeyeceğim böyle olacağını bilmiyorduk. tiras zorunluydu tuyleri biraz garip cikmis, haraket ediyor ama benden kaciyor normalde en cok beni sever bana kudurur ama suan kaciyor benden. tesekkurler cevap icin

Ozge00

O kadar anestezi niye yapildi ki 1 tane yetmedi mi?

ssssees

yetmedi uyamamak icin direndi:(