Kedilerin Geri Çevirmeyeceği Kuru Mama?

Poficann

Sizce kedilerin asla geri cevirmeyeceği kuru mama hangisidir?
Benim kedim pek kuru mama yemiyor nedeni nedir?

7 CEVAP

Ozge00

Micho yerine bonacibo verin daha iyi. Mystic de olur. Daha iyi mamalar da var yani. Yazim istahlari azaliyor onun da etkisi olabilir

bbeyzvv

yaz aylarında iştahsızlık gayet normal
proplanı önermem ama kedilerin çoğu onun için deliriyor bizimkiler sevmemişti

Poficann

Bu aralar çok iştahsız bı sorunu mu var diye düşündüm. Micho kuru mama denedim iştahlı bir şekilde yemişti. Yine micho deneyeceğim olmazsa proplan alıcağım .
Bilgi için teşekkürler

bbeyzvv

ben mystic kullanıyorum memnunum

yusufsaygin2

Buna kesin bir cevap vermemiz maalesef imkansız gibi bir şey. Kedinizin ağız tadını çözümlemeniz ve ona göre bir mama bulmanız gerekiyor.
Ben 4-5 marka sonucunda N&D'de buldum doğru şıkkı. Numuneler isteyip deneyebilirsiniz. Sırasıyla önerebileceklerim;

Acana, Orijen, Fitmin, N&D, Bozıta, Felicia, Mystic, Brit Care.

drgizzy

bu kediden kediye değişen bir şey ancak hep aynı mama kullanmaktansa kaliteli mamaları dönüşümlü olarak kullanmanın daha doğru olduğunu ve beslenmeyi çeşitlendirdiğini söyledi veterinerimiz. biz dönüşümlü olarak hills, acana, orijen, royal canin ve nd kullanıyoruz.

NidaE

Whiskasa asla hayir demiyor hiçbir kedi ama onu vermeyin siz uzun süreç bakıldığında zararlı
besin değeri yüksek bir mama olsun az az bile yese dengeler onu öncelikle hangi içeriği daha cok sevdiğini bulmalısınız ama balik mi kirmizi et mi tavuk mu sonrasında beğendiği içerikte gerçek et bulunduran bütçenize uygun mamayla devam edersiniz