Bu Mama N&D Yetişkin Mi?

Zukooo

Umarım kandırılmadım

10 CEVAP

hayvansever_

Tanecikler nd yetişkinle aynı evet ama kokusunda da bi insanı rahatsız eden o ağır nd kokusu olmalı orjinal olduğunu anlamak için. Ben size kapalı almanızı öneririm her zaman.

ZehraBulutt

Kaça aldınız kilosunu, büyük paket alınca açık almaktan daha ucuza geliyor aslında.

Evet benziyor:)

sekerfare21

Kitten olani ucgen ve daha kucuk yavrular daha rahat yutabilsin, bogaz yolunu tikamasin diye. Cogu mama boyle.

ZehraBulutt

Evet nd yetişkin mama böyle görünüyor.

Zukooo

Kilosunu 50 liraya aldım ama büyük paketi almama sebebim kedim her zaman aynı mamayı yemiyor. Sıkılıyor ve aroma değiştiriyorum.

Ebraerdem

Benimki kısır somonlu sizin attığınız fotoğraftaki mamanın aynısı

Zukooo

Daha önce aynı yerden kitten mama da aldım ve orjinal olduğunu düşünüyorum onun üçgen tanecikleri vardı ama bunu böyle görünce biraz endişelendim.

Zukooo

Bilen yok mu? :(

Zukooo

Kokusunda herhangi bir anormallik farketmedim ben ama yine de emin olamadım.