Popoda Kurumuş Kaka

sekerfare21

Kedikin poposunda kurumuş kaka parçası fark ettim. Başta tüylerine yapışmıştır diye düşündüm ama almaya çalışırken poposuna yapıştığını ve çıkarmaya çalıştığımda canının yandığını fark ettim. Yeme-içme, tuvalet tarzı problemleri yok, hareketleri de yerinde. Nedeni ne olabilir?

3 CEVAP

Gelyahron

Ara ara böyle durumlar olabilir. Herhangi bir özel durum yok

Elifcanay

Tuvaletten erken çıkmıştır poposunda kurumuştur, bizimkinde de çok oluyor. Ilık suyla yıkayın poposunu..

sekerfare21

Tesekkurler cevaplar icin. Ben de poposuna tam yapisinca acaba kan mi diye suphelendim bir an. Duz kakaysa sorun yok.