Araba Yolculuğu

Yamukparmak

Arkadaslar kedim 3 aylık ama asırı hareketli resmen her yerimizi parçalıyo. Bugunde 2 saatlik araba yolculuğunda bas bas bağırdı. Sakinleştirmek için önerisi olan var mı?gimcat catnip veya antistres macunları işe yarar mı?

1 CEVAP

sekerfare21

İse yariyorlar ama cok da yaramiyorlar. Benim kedim de cok korkuyor araba yolculuklardan ve en iyi cozum sanirim karanlik ortam yaratmak onun icin. Bir de bahsettiginiz seyleri kullanirken fazla vermemeye dikkat edin, kalp tembelliginden baslayip pekcok sorun yaratabiliyor. Paticalm vermisti bize veteriner ve sadece 1 kere kullandim. Veterinerin kan alabilecegi kadar ise yaramisti ama artilarini eksilerini iyi dusunmek lazim.