Acill

Ebraerdem

Ben 5 gün önce bi yavru kedi buldum ayakkablıkta bakıyordum şuan ishal oldu ve ailem orayada almıyo şuan kapıda kedi kafesiyle kalıyo aldığım yere geri bırakmak zorundayım hiç yardım edebilecek var mı evde kedim var onada mikrop bulaşır diye korkuyorum napıcam bilmiyorum elimden bişey gelmiyor :(

8 CEVAP

Zukooo

Nerede yaşıyorsunuz

Ebraerdem

İstanbul

Zukooo

Eğer getirebilirseniz ben bakarım geçici olarak sonra da yuva buluruz.

Ebraerdem

Siz İstanbul’un neresindesiniz bide iç dış parazitini daha yaptırmadım

Ebraerdem

belediyeye versem daha mı kötü olur napıcam bilmiyorum

Gulsahka

yani neden veterinere götürmediniz onu anlamadım? isal oluyorsa ki yavruymuş sorun var demek ki?

Ebraerdem

Bize yakın bi veteriner var ve oda fiyatları iki katına yapıyor kedim var köpeğim var herşeylerini orda yaptırıyorum kaliteli mamalar alıyorum ve öğrenciyim bu kediye bişey yaptıramıyorum ben çalışsam tedavisini bırakın eve alırdım ama öğrenciyim

Ebraerdem

Sokaktan aldığım için belki sokakta son yediği bişeyde dokunmuş olabilir daha bugün gördüm ishalini