Dört Yaşında Erkek Kedimiz Var. 10 Gün Önce Araba Motorundan Yavru Kurtardık Eve Aldık. Ancak Büyük

Leopro

Kedimiz 4 yaşında erkek (kısır degil) yavru kedimiz2aylik erkek.ancak büyük alışamadı poposunu kokluyor ve boynundan ve ensesinden tutmaya calisiyor. Zarar verir mi ne yapmamız lazım.

1 CEVAP

Ozge00

Ciftlesmeyi istiyor olabilir ki kedi daha cok kucuk. Kediye surekli saldirmaya calisir Boyle. erkek kedinizi kisirlastirin veya disiyi sahiplendirin