Kedim Üşütmüş Yürüyemiyor

patesi

sabah yanına gidip sevdiğimde acı acı bağırmaya başladı yürüyemedi tir tir titredi vücudu, ben de hemen veterinere götürdüm, kan tahlili sonucunda ve muayene sonucunda akciğerlerini üşütmüş dedi veterinerimiz. klimadanmış yüksek ihtimalle. iştahsız hayvanlar için tuzlu şekerli minarelli bir damla verdi suyla karıştırıp şırıngayla veriyorum ama hiç yerinden kalkmıyor. sadece şırıngaya sinirlenince oturur gibi yapıp tekrar devriliyor. Bu halsizlik normal derecede değil mi? oysaki çok nefes nefese kalıyor diye klima açıyordum 28 derecede

2 CEVAP

Gelyahron

Geçmiş olsun, sadece damla mi verdi? Antibiyotik ?

patesi

2 gün bekleyelim dedi, geçmez ise antibiyotik başlayacağız dedi.