Kedim Arkadaş Edindi Sanırım:)

suleren

Kedimi arada apartmana çıkarıyorum, aşağı kapı da açıkmış genelde bu saatlerde kapalı olurdu, hiç de kontrol etmedim benim hatam:( bir baktım yanında kedi var. Hiç korkmadan yanına yaklaşıyor, kokluyor. Şaşkınım baya. Bahçeli bir evim olsa çok isterdim böyle arada çıkartmayı ne güzel olurdu. Kedimi aldıktan sonra diğer kedi bağırıyordu apartmanda, 5-10 dakika önce gitti. Bizimkini de ancak susturdum. Aşık mı oldular birbirlerine bunlar?:)

9 CEVAP

ZehraBulutt

Ben olsam o kediyi eve alırdım, 2. kedi hazır ayağınıza gelmiş işte. Ben alıştırıcam diye mahvoldum ikinci kediye.

ZehraBulutt

Benim kedim başka bir kedi görünce şeytan görmüşe dönüyor sizinki baya sıcak kanlı anlaşılan. Kısır değilse o yüzden yaklaştı belki de. Apartmana çıkarma konusunda dikkatli olun ama açık kapıdan sizin kediniz de çıkıp gidibilirdi.

suleren

Ben de çok şaşırdım, kendi kedim kısır ancak sokaktaki kedi kısır değildir. Gerçekten sıcak kanlı bir kedi ama diğer kedilere de bu kadar olacağını hiç düşünmemiştim.
Ve çok çok haklısınız. Ben normalde çok dikkat ederim, her seferinde bakıyorum, her seferinde de kapalı olur. Apartmandakilerle benzer sıkıntılar yaşamıştık çünkü. bundan sonra daha da dikkat edeceğim. 2. Kediyi de o kadar isterdim ki... Maalesef ailem müsaade etmiyor. Onlar da kedileri çok seviyorlar ama hem maddi hem manevi olarak kaldıramayız sanırım. Şaşırdığım kadar çok da mutlu oldum o yüzden burada paylaşmak istedim:)

Linsenpai

Dikkat edin sizin kedi de kaçabilir dışarı/:

ZehraBulutt

İlerde sahiplenirseniz 2. kediyi kolay alışacak demek ki, şanlısınız valla.

zeynsudd

Dışardaki kedi kısır olmadığı için geliyordur muhtemelen .d bizimde öyle bir olay yaşandı kapımızın önünden gitmedi
kedicik :) aman dikkat sizinki de kaçmaya çalışmasın

Ozge00

Ay benimki kedi, insan gorunce kaciyor, ben hariç. Sizinki insanlara karsi da boyle mi acaba?

ZehraBulutt

Özge benim kedim insanlara karşı sıcak kanlı ama başka kedileri sevmiyor. Diğeri yabancı insanlardan korkuyor, başka bir kediyle karşılaşmadığı için yabancı hayvanlara karşı nasıl bilmiyorum henüz, veterinerde diğer kedilere tepki göstermiyor ama kutusunda tabi.

suleren

Yok yok bundan sonra işimi şansa bırakmayacağım kesinlikle. Fazla rahat geldi ki kendisi evde doğup büyümüş bir kedi.
Evet insanlara da böyle ama maalesef gelen misafirlerin çoğu ya fazla bağırıp mıncırdıkları için (çocuklar) ya da korktuklarını söyledikleri için uzak tutuyorum. Bu yüzden huyu değişecek diye çok korkuyorum.