Sıkılmaması İçin Ne Yapabilirim

firuze199

5 günlüğüne evde yalnız kalacak ve oyalanması için bir şeyler yapmak istiyorum yani oynadığı şeyleri ortalıkta bırakıcam ama başka ne yapabilirim

3 CEVAP

Ayseenur10

Oynadığı şeylere ek gitmeden yeni bir kaç oyuncak ekleyebilirsiniz. Ama dikkat edin oyuncaklara zarar görebileceği bi şey olmasın nolur nolmaz. Birde kapılarınızın önüne ağır şeyler koyun kapanma ihtimaline karşı

Ozge00

Biri gelip oynarsa daha iyi olur

arest1234

sikılacaktır yoklugunuzu farkeder..yakininiz varsa arada girsin eve.. kontrole .birazda oynasin..