Kedime Yaş Mama Yerine

Billthet12

Genelde ödül olarak kızıma yaş mama veriyordum iki hafta da bir paket tek kullanımlık oda iki gün de bitiyordu azar azar . yaş mama yerine ayda bir ton balığı versem fakat konserve değil kendim pişiricem

19 CEVAP

Billthet12

Şişmanız kardeşim neyini anlamıyon veteriner önermye diyoruz hala konuşuyor oradan soru hafta da ne kadae vermeliyim değil

Billthet12

Seliniz yorumları okumadan yazmayın . size ton balığı olur mu diyorum hafta da bir iki diyorsun hala

Billthet12

Herkese ayrı ayrı yazıcaz
Canım kardeşim diyet programı uyguluyoruz ve bu diyette dışardan alınan yaş mama yasak en fazla ayda iki Fatoşa araba çarptı ve engelli bir kedi bir bacağını kullanamıyor ve hipertiroidizim yanı tiroit bezi fazla çalışıyor bu yüzden çok hızlı kilo alıyor ve hareketsix kaldığı için veremiyor şimdi anladın mı ?

Billthet12

Ben son cevabımı size yazmadım kusura bakmayın o kadar çok bilmişlik taslayan insanlar var ki burada kedim küçük olsa anlıcam yeni sahiplendm vs sanılack kaç yıldır benimle