Dişi Kedi Kısırlaştırma Sonrası -Ciddi Olabilir-

poughkeepsie

1 ay önce kısırlaştırma ameliyatı oldu. Ameliyat sonrası ceviz kadar bi şişlik oldu, veterinerimiz normal olduğunu söyledi. 1 hafta kadar sonra kendiliğinden geçti. Ama şu an hala ameliyat yerinde fındık kadar bi sertlik var. İç dikiş midir? Ciddi birşey olabilir mi?

11 CEVAP

bbeyzvv

normalmiş geçermiş veterinerdeyim şu an

bbeyzvv

ellerken elinize geliyor dimi benimki de öyle sormuştum buraya sorun olmaz dediler bikaç gün sonra veterinere gideceğim onu da soracağım

sekerfare21

Kedimin de dikislerinin altinda vardi bahsettiginiz sislik. Bir ay sonunda yavas yavas gecti. Su an yok.

Ozge00

Ic dikisleri bazi durumlarda erimeyebiliyormus. Bizim de vardi gecen haftaya kadar. Gitti sonra

bbeyzvv

estetik dikiş bizim de yazarım size sorunca her şeyi normal gibi duruyor ama diğer kızımdaki dikiş hemen eriyip gitmişti o yüzden endişelendiriyor beni de bu durum

poughkeepsie

ay çok teşekkür ederim rahatladım

poughkeepsie

Aynı kontrol esnasında vetimiz fıtık olmadığını eğer şişlik artarsa fıtık olabileceğini söylemişti ama artmadı aksine hızlı bir şekilde azaldı

poughkeepsie

Fındık büyük oldu biraz nohut kadar diyelim

poughkeepsie

@bbeyzvv evet ele geliyor, sorunca haber verirseniz çok sevinirim

@sekerfare21 bizimki de geçer umarım ama 1 ay oldu hala duruyor ondan kafama takıldı, teşekkürler

poughkeepsie

@Ozge00 ben de iç dikiş olduğunu düşünüyorum öyle hissettiriyor ama emin olamadım

servetnilay

Hiç birşey olmaz bizde aynı durumu yaşadık sonra iniyor o şişlik ve sertlik