Kedinin Poposunda Kaka Lekesi

betultekin02

Her kaka yaptığında peşinde koşturup temizliyorum. Koltuğa ben yakalamadan oturursa orada da kaka lekesi bırakıyor. Bu normal kedilerde olan bi şey mi yoksa kedimin sağlıksız olduğunu mu gösteriyor? Daha önce de böyle olup iki güne geçmişti. Endişelenmeye başladım artık :(

7 CEVAP

Ozge00

Kakasi ishal gibi mi? Cok yumusak oldugu zaman kaliyor bazen. Hatta Kati oldugunda da kaliyor ama Etrafa cok bulasmiyor. Kakasina bakin bir yaptiginda.

Yavruyken sık sık oluyordu bizde ama gecti suan. Ilk 3 ayliga kadar boyle idi

betultekin02

Kakası yumuşak. En kaliteli o dedikleri için nd ye geçtik. Royal canin kullanırken leke kalmıyordu. Acaba maması yaramamış olabilir mi?

betultekin02

Kedim yaklaşık 3,5 aylık

Ozge00

Ne zman gectiniz ndye? Kakasi ondan sonra mi yumusadi yani

betultekin02

Evet. Bize ilk geldiğinde farklı bi mama kullanıyordu. Onda baya yumuşaktı. Veteriner royal canin verdi bir miktar denememiz için. Kıvamı gayet iyiydi, araştırınca nd'ye geçtik. 24 hazirandan beri nd'ye aşamalı bi şekilde geçtik

senabayazt

merhaba bizde matisse mama kullanıyoruz bizde de ona geçtiğimizden beri böyle 5 aylık kedim matissede ndnin markasından siz nasıl çözdünüz bu durumu

Seymaaacaan

Eğer hemen temizlemiyorsa tuvaletten çıktıktan sonra sprey şişesine su doldurup poposuna sık sudan rahatsız olup hemen yalayacaktır