Anne Kedi

Erogluekiin

Sokakta doğuran anne kediye nasıl mama kullanmalıyım? Daha önce yetişkin enjoy kullanıyordum ( bütün sokaktakilere) şu an kaliteli bir yetişkin mi yoksa yavru mu kullanmalıyım? En az 1 yaşında bir kedi. 2. Günleri bebeklerin hiç ölüm olmadı. 2 gün boyunca kendi kedilerime yaptığım et patates karışımı püre verdim. Royal canin anne bebek maması olur mu? Sadece 2 ay kaliteli bir mama verebilirim bebekler büyüyene kadar süt yapsın diye ( sonra sahiplendireceğim bebişleri) Canpet üzerinden bağışlar ile mamayı alacağım o yüzden nd alamıyorum...Önerileriniz var mı? Genel olarak nasıl bakabilirim? Ne vermeliyim ne vermemeliyim? Ne onun için iyi olur? Sadece yaş mama ile mi beslemeliyim? Ya da kaç günde bir yaş mama vermeliyim?

2 CEVAP

ik2008

Royal canin mother and baby verebilirsiniz hem anne hemde yavrular içindir

zeynsudd

Yavru maması verirseniz daha iyi olur