Pet Otel

Kuzucansu44

Normalde köpeklerimle birlikte tatile gidecektim ama 3 köpekle uçak yolculuğu yapmak çok zor görünüyor. Bu yüzden köpeklerimi ve kedilerimi otele vermek istiyorum. Sadece 1 hafta kalacaklar. Sizin memnun kaldığınız önerebileceğiniz otel var mı?

11 CEVAP

sforselin

Şehrinizi yazmamışsınız. Onu da yazarsanız yardımcı olacak birileri çıkar.

ozlemalice

Bu konuyu merak ediyorum. Şehirden şehire değişmekle beraber pet otel veya bunu sağlayan veterinerler için ücret, konfor, hastalık kapma açısından sağlıklı mı ben de merak ediyorum

ozlemalice

Ve kedinin psikolojisi açısından

kedisever6155

Bizde kedimiz varken ilk kez tatile gideceğimizde veterinere sormuştuk hangi kedi oteline bırakabiliriz diye,bize otele bırakmanızı tavsiye etmem hayvan telef olur demişti.Birşey söylemek istemiyorum ama havyan oteline bırakmadan önce bu konuyu isterseniz veteriner tanıdığınıza sorabilirsiniz.

Kuzucansu44

Veterinerime sordum, güvenilir bir yer bulursan verebilirsin dedi. Bu yüzden güvenilir bir yer arıyorum. İnternetten baktım ama emin olamadım. O yüzden buraya sormak istedim.

lilaaaasu

Ben 2 hafta önce tatile gittim Anadolu yakasında yaşıyorum veterinerim pansiyon hizmeti de veriyor günlük 50₺ büyükçe bir kafeste kalıyorlar ve kedim gidip geldiğinde baya iyi yemiş anladığım kadarıyla hiç stres filan yapmadı arada fotosunu istedim bakımları da yapıldı veteriner olduğu için geldiğin de eve hemen alıştı full benimle oyun oynadı he bir de pansiyona verirken kedinizin yanında en çok oynadığı şeyi de götürün çok rahat oluyor

Kuzucansu44

lilaaaasu
Kafeste kalmalarını istemiyorum, oda da bakılacakları bir yere vermek istiyorum. Hem kedilerimi hem de köpeklerimi vericem. Bunun için güvenilir olması lazım

lilaaaasu

Haklısın ama senin kedilerin ve köpeklerin dışında da hayvanlar olacak ya birbirlerine zarar verirlerse veya birbirlerinden bir şey geçerse bilmiyorum ama eğer vereceğin yere söylersen belki bir şeyler ayarlayabilirler

Erogluekiin

Merhabalar instagramdan pet_hotel_istanbul ile konuşabilirsiniz eğer güvenirseniz bırakırsınız. Ben kedilerimi bırakacaktım ama dayanamayıp tatilimi iptal ettim bana ayrı odalarda bakıldığını söylemişti yani biraz iyi gibi geldi ama yine de güvenmeden vermeyin tabii

Kuzucansu44

İstanbul'da bir yer arıyorum

sforselin

???