Alerjileri Ve Cilt Sorunu Olan Kediler İçin Mama Tavsiyesi

alpery92

Arkadaşlar en son brit care lilly aldık 7 kilosu 250 liradan. Son 1 kilo falan kaldı ama hayvan yemek istemiyor artık. Yazdan dolayı iştahsızlıkta var. Mamasını değiştirmek istiyorum ancak ne alsam da bu fiyat bandına yakın kalsam bilemiyorum. Profine somonlu vermişti veteriner deri problemi için ama hayvan o mamayı ne zaman yese kusuyor. Farklı zamanlarda birkaç kere denedik böyle oldu. Daha önce bonacibo kuzulu tüketirken de ensesinde mantarımsı bir şey oluşup tüyleri dökülmeye başlamıştı. Mantar ilaçları çare olmayınca insan için üretilen düşük mgli kortizon haplarıyla tedavi edebilmiştik.

Yani mama seçimi bizim için çok önemli. 3'ünde 5'inde değilim ama kilosu 30 lirayı aşmayacak mama önerilerine ihtiyacım var.

1 CEVAP

vedatnar

Felicia,mystic