Yavru Kedi Mama Önerileri

Aycanur17

Merhaba, 3 aylık dişi siyam kedim var, Royal Canin mother&babycat kullanıyorum. Ancak bunun dışında başka mama önerebilir misiniz?
(çok da pahalı olmayan, uygun fiyatlı olursa iyi olur.)

19 CEVAP

Aycanur17

Bişi daha sormak istiyorum, peki ;
Felicia Hypoallergenic Kuzu Etli Düşük Tahıllı Yavru Kedi Maması mı?
Mystic Tavuklu Düşük Tahıllı Yavru Kedi Maması mı?

Aycanur17

İkisi arasında kaldım, burada 1.5 kilosu bitmiş, diğer yerlerde de hep 15 kilosu var. Kararsızım bende :))

Ozge00

Petshoplarda falan da olabilir. Baska sitelerde de var 1 kilo civari

Aycanur17

Evet buldum şimdi güvenilir birkaç yer, bi bakacağım, teşekkür ederim