Yavru Kedi Mama Önerileri

Aycanur17

Merhaba, 3 aylık dişi siyam kedim var, Royal Canin mother&babycat kullanıyorum. Ancak bunun dışında başka mama önerebilir misiniz?
(çok da pahalı olmayan, uygun fiyatlı olursa iyi olur.)

19 CEVAP

havva00

Benim cins kediler nasıl mama yer fazla bilgim yok ama içerik okumayı öğrenin ve ona göre alın.ben yinede önereyim birkaç tane nd(Royal canin den bir tık pahalı)uygun fiyatlı olarak brit care ,felicia ,golosi mystic var

havva00

Gelişiyle Mystic'in arasına virgül koymamışım kusura bakmayın

havva00

(Off bu klavyede herşeyi değiştiriyor)Golosi

havva00

Gelişiyle değil golosiyle

Aycanur17

Peki hill's nasıldır sizce, tuna balıklısı vardı. Onu denemek istiyorum. Mama ayrımı yapmıyor çok fazla, o yönüyle iyiyim

havva00

Hils in içeriği çok iyi değil bence onu almayın çünkü o fiyata daha iyi mama varken boşuna harcamayın paranızı

Aycanur17

Teşekkür ederim arkadaşım, başka öneren olursa da değerlendirmek isterim ????

havva00

Rica ederim efendim dostunuza sağlık,mutlu günler diliyorum

havva00

Sizede sağlıklı mutlu günler diliyorum.hoşca kalın

cen0cen0

Pro choice, reflex bütçe dostudur. Fiyat performans olarak 10/10. Benim kedim ikisini de çok seviyor. Hills yiyor şu an onu da seviyor. Bir de proline denemiştim. O da ortalamaydı.

yusufsaygin2

Acana, Orijen
ND, Fitmin, İnstinct
Felicia, Bozita
Mystic, Bonacibo

Hem içerik hem de fiyat olarak baktığım zaman üstten alta doğru sıraladım. Hangisi size daha cazip geliyorsa.

Ozge00

Felicia ben kullandim ama tavuklu olanini. Iyiydi ama icinde et yerine proteini var sadece.
Mysticte et varmis, hem daha uygun. Mystic yeni oldugu icin cok kullanan yok o yuzden yorum bulmakta zor. Bende yakinda deneyecegim Bakalim.
Emin degilseniz felicia kullanin ama mysticte iyi bir secenek. Yani bende kararsizim :D

Ozge00

O kadad kucuk kedi 1 yilda anca yer 15 kilo mamayi. O zman felicia alin. Numune gonderiyorlar ikisi de. Felicia ucretsiz veriyor. Mystic 8,5 tl kargo parasi aliyor sadece.

kedimedisever

Pro plan mama nasıl peki?

Aycanur17

Biraz pahalı geldiği için, şuan için o kadar veremiyorum. Felicia HypoAllergenic iyi duruyor ancak, taurin miktarı yazmamış