Hep Saldırmaya Başladı

sugr

3 aylık tekir yavru kedim yaklaşık üç gündür ayağıma bacağıma koluma feci saldırmaya başladı artık sarılıyor ve bırakmıyor tekrar tekrar bıkmadan usanmadan geliyor ben durup dururken bile ne yapacağımı bilmiyorum canım acımaya başladı artık ve korkuyorum lütfen bi fikir verin gerçekten arrık durup dururken birden bacağıma sarılıp ısırmaya başlıyo koluma sarılıp ısırmaya başlıyor cidden yardıma ihtiyacım var can yakmaya başladı artık ve ben kolumu bacağımı acıdan çekince yine geliyo hep böyle

1 CEVAP

Gulsahka

oyun oynuyor belli ki 3 aylık bir kediden neden korkulur onu da anlamadım. canınız yanabilir. 2 yaşında kedim bile beni tırmıklıyor ama şikayet etmiyorum. enerji atmaya çalışıyor hayvan. biraz oyun oynayın kendisi yorulur zaten size de oyun niyetine zıplamaz