Kedi Yatağı Yapım Fikri

Blychee

Arkadaşlar biz aile apartmaninda yaşıyoruz hepimiz hayvanları severiz, baktığımız kedileri de binamızın içinde bakıyoruz, hemen kapımızın önünde yatakları mama kapları her seyleri aynı yerde, fakat bu yatak işini bir türlü çözemedim, şu an meyve kasaları var içine minder koyuyorum fakat o da yerle direk temas ettiği için sürekli kirleniyor, sizin yaptığınız alternatif fikirler var mı, bina içi olduğu için üstü kapalı tarzda olmasına gerek yok, sadece yatak şeklinde olacak, kirlendikce bazen minderleri yıkıyorum kullanilmicak kadar kötü olduğu zamanda atıp yeni minderler alıp onları koyuyorum şimdi bir sürü minder aldım hazır temizken daha güzel bir yatak yapmak istiyorum, fikirlerinizi bekliyorum ^.^

5 CEVAP

Aminto

Yaa ne kadar güzel bir apartman :))

dilaraxx

Yani size ne kadar yardımcı olur bilemiyorum ama sert karton kutular istiyorum ben marketten sonra onun içerisine işte kıyafet ve minder koyuyorum yerle temas etmesin diye. Girecekleri şekilde büyük bir boşluk kesiyorum sadece yerde leş gibi oluyor onu engellemek için mecbur kutunun içine koyuyorum. Siz isterseniz üstünü de kesin hava alsın yattıkları yer.

Blychee

Aslında kasaların üstüne karton koyup onun da üstüne minder koyabilirim ????????

lenaersu

yanlari kapali camasir sepetinin icine yastik koymustuk biz

NidaE

Kasalari bir ters bir duz olarak birbirine yapistirip yerden yükseltebilirsiniz